У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лікар Айболить

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Ляльковому театрі на лівому березі Дніпра відбудеться вистава «Лікар Айболить». Що нас там чекає? Безліч знайомих з дитинства персонажів на чолі з добрим доктором Айболитом. Але є одна важлива особливість: виконавцями вистави є не просто актори. Історії лікарів і нещасних страждають пацієнтів особливо тонко передадуть ті, хто сам володіє даром зцілення. Всі актори - лікарі. Співають і танцюють, передають глядачеві свої емоції через ляльок
 
Ляльковий мюзикл для дітей
 
Казка Корнія Чуковського знайома всім з дитинства. З такими виконавцями дорослі і діти зможуть знову прожити зворушливу історію і оцінити звичні мотиви. Айболить та його помічники Папуга і Крокодил обов'язково всіх полікують і зцілять. А ляльки і справжні лікарі не дадуть занудьгувати.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лікар Айболить відбудеться 13 листопада 2021, 13:00, субота в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.