Інформація щодо обмеження масових заходів!

Таємниці старого Відня

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Українською мовою

Про подію

Найвідоміший український класичний проект – камерний ансамбль «Артехатта» під керуванням Мирослави Которович готує чудову подію до Дня народження В.А.Моцарта - концерт для дітей та дорослих «Таємниці старого Відня»! 
 
Під час концерту відбудуться елементи інтерактиву–спілкування оркестру і маленьких слухачів.
 
Прозвучать відомі твори віденських класиків, такі , як «Дитяча симфонія» Й.Гайдна, Й.Штраус «Анна полька»,Ф. Шуберта «Аве Марія», та інші чудові музичні перлини. Агенство «Музичний сад» та неординарні молоді музиканти упевнені, що саме так потрібно відзначати День народження генія! Моцарт і його твори- це чудо, яке добавляє життю сонячних променів і яскравих емоцій!Чекаємо Вас!
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Таємниці старого Відня відбудеться 26 січня 2019, 12:00, субота в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+