Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Дивні Люди". Вистава "Танцующие на граблях"

27 листопада 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 27 ЛИСТОПАДА, актори театру «Дивні люди» зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити хорошим настроєм. Не пропустіть іскрометну комедію «Танцюючі на граблях» в Києві! Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!
 
Чому варто піти на вистава від театру Дивні люди?
 
Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
Можливість легко і невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано
 
Вченими було виявлено, що завдяки ділянці мозку, розташованому у нас прямо за бровами, ми вчимося на помилках - своїх або чужих. Намагаємося не повторювати їх - "не наступати двічі на одні й ті ж граблі", як кажуть в народі. Чому ж деякі "наступають"?
 
Лінь - ось що штовхає людей туди, де вони знову відчувають досаду і біль. Будь-яка неприємна ситуація, що повторюється з вами більш ніж один раз, оголює лінь вашого розуму. Так відбувається, тому що стикаючись з проблемою, мозок, по своїй ленивості, послужливо підсовує готовий шаблон поведінки.
 
Розумовий процес людей, які весь час наступають на одні й ті ж граблі, схожий на заїлу пластинку. Хом'якове колесо - доля будь-якої людини з інертним розумом. Ну, хто вам сказав, що має бути саме так? Чому ваше життя зобов'язане бути схожим на картинку пропоновану рекламою.
 
Як же вийти з цього порочного кола і перестати наступати на одні й ті ж граблі? Треба змусити себе думати і аналізувати ситуацію. І зробимо ми це прямо на сцені.
 
Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «Дівнi люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердитова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.
 
Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання того, що відбувається з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.
 
Панове, запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театр "Дивні Люди". Вистава "Танцующие на граблях" відбудеться 27 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+