У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Святе сімейство"

24 лютого 2022, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі російської драми ім. Лесі Українки відбудеться комедійна вистава з італійським присмаком "Святе сімейство" у Києві! Доля загнала сім'ю Карручо у найдешевші квартали величезного італійського міста. Недолугі родичі виживають як вміють, але зберігають наївне бачення світу, доброту і бажання досягти своїх мрій за всяку ціну. Нехай вони і торкнулися соціального дна, нехай і залишилися без професії, нехай зазнали невдачі. Але кожен має право на щастя. І Карруч готові до боротьби.
 
Але одного разу в будинку, що розвалюється, цієї майже біблійної сім'ї починають вирувати справжні диявольські пристрасті, божевілля і парадоксальні інтриги. Все в кращих традиціях бідних італійських районів, де поруч із доброчесними елементами можуть опинитися цілі кримінальні сім'ї.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Святе сімейство" відбудеться 24 лютого 2022, 20:00, четвер в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+