У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Світло Софії. "Диво - це Різдво"

15 січня 2022, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
 
Творча група "Світло Софії" запрошує на святковий концерт-зустріч "Диво - це Різдво!"
 
Пісні ансамблю несуть Світло - Світло Любові, Тепла, Натхнення, вони неординарні за формою та наповненням. Софія - є Премудрість і натхненниця творчості. На честь Неї і названий ансамбль. 
 
У програмі концерту - твори у сучасному аранжуванні, в естрадному та академічному виконанні, сольні та розділені на 5 чарівних голосів. Разом з нами ви побуваєте у світі Любові - Любові до Бога, до ближніх, до рідного краю 
 
Будемо раді зустрічі із вами!
 
   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Світло Софії. "Диво - це Різдво" відбудеться 15 січня 2022, 18:00, субота в Admiral Hall (2 поверх). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.