Свинка Пеппа - Дідомрозний настрій. Київ

Свинка Пеппа - Дідомрозний настрій. Київ

Про подію

«Бебі-театр» для самих маленьких глядачів (1-4 роки)
 
Ви все ще думаєте, що театр тільки для дорослих? Не вірите, що ваш малюк-непосида зможе витримати театральну виставу?
 
Але невже новорічні свята тільки для дорослих? Адже для багатьох малюків це перше знайомство з новорічною казкою, перші яскраві спогади про новорічну ялинку, сніжинки, яскравих новорічних вогнях і подарунках, теплих обіймах мами і тата в святковий день.
 
Ми ризикнемо заволодіти увагою найменших глядачів і подарувати їм їх першу новорічну казку! Нова програма для самих маленьких «Свинка Пеппа - Дедморозний настрій». Яка вона, перша зустріч з Дідом Морозом? І як свинці Пеппі і друзям не заснути, щоб не пропустити новий рік? Разом з героями улюбленого мультфільму малюки вирушать в незабутню новорічну подорож!
 
Тривалість вистави: 45 хвилин, вистава складається з двох частин - уявлення і інтерактивній ігровій програми. Після закінчення вистави - фотосесія з героями на красивому новорічному тлі.
 
Вартість квитка: 200 грн. На дитину з батьком, 250 грн. - 2 дитини з одним із батьків або 2 батька з однією дитиною.
 
Під час вистави діти мають доступ на сценічний майданчик і тому повинні мати змінне взуття або теплі шкарпетки. Якщо батьки хочуть знаходиться з дітьми на майданчику, то також необхідно взяти змінне взуття або шкарпетки.
 
Кількість місць в залі обмежена, для того, щоб артисти змогли контактувати з кожною дитиною.
 
До зустрічі з новорічними враженнями!
 
  
  
Питання? Відповідь!
+