У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stephane

15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Стефане - найвідоміший поп-виконавець  і музичний продюсер в сучасній Грузії - на сцені вже більше 20 років. Він виділяється вишуканим смаком і бездоганним підходом до кожного аранжування, яке він виконує на сцені. Він є одним з найуспішніших  новаторів в грузинській поп-музиці, що включає електроніку і фанк в поп-музику.

Стефане з'явився на сцені в кінці 90-х з кількома хітами, що дають абсолютно новий і незнайомий прозахідний звук любителям грузинської музики - такими як "Will not you come to me", "Get relaxed", "Come with me" і багатьма іншими, і з тих пір залишається яскравою родзинкою сучасної грузинської культури.

У 2000-х Стефане досягає вершини популярності з кавер-версією "I had been waiting for you" ідуетом"Hands", записанимзМайєюДарсмелідзе.

Також в 2000-х роках Стефане знявся в декількох мюзиклах, створених кращими режисерами світу, таких як"Keto and Kote", "Melodies of Vera distict" ітакдалі.

У 2009 році Стефане випустив один з найскандальніших проектів "Stephane and 3G". Завдяки цьому проекту він стає першим і єдиним грузинським поп-музикантом, чиє ім'я фігурує в чартах MTV Europe. У 2010 році він брав участь у проекті MTV Live Georgia. Стефане також виявився антиросійським громадським світлом. Його пісня "We do not wanna Put in" стала предметом обговорення у всьому світі.

У 2017 році Стефані випускає кавер-версію "You do not belong to me-It's over" ізновудосягаєвершинигрузинськихпоп-чартів. Піснякористуєтьсявеличезнимуспіхомістаєнайбільшимонлайн-хітом.

Стефанебільше10 разівз'являвсясередсуддівврізнихсуперпопулярнихтелепроектах, такихяк"Voice Georgia", "X-Factor", "Georgia's got Talent" іт. Д

Як говорить Стефане, його головним натхненником була легендарна американська поп-зірка - Prince і шведський музикант Jay Jay Johanson.

Двадцятирічна творча робота Стефане - це унікальний синтез поп-музики, блюзу, фанку, диско і електронної музики з його індивідуальної та вишуканої манерою і іміджем.

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Stephane відбудеться 15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.