Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Степан Зарубін. Авторський вечір

3 квітня 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Степан Зарубін - письменник, засновник ТОВ «АВТОРСЬКА СТУДІЯ УКРАЇНА», готовий представити перші результати своєї роботи, він прочитає свої тексти, що стосуються різних аспектів нашого життя. Просто, душевно, з гумором.
 
АВТОРСЬКА СТУДІЯ УКРАЇНА - місце для всіх, кому є, що сказати. Пісня, танець, сценічний номер, контент для телебачення, або історія, яка може лягти в основу сценарію для кіно - це те, як ми передаємо свої повідомлення світу.
 
Музичне відділення (може змінюватися)
Перша авторська пісня «Столько всего», передає різноманітний пережитий особистий досвід автора.
 
Єгор Білоусов - молодий автор і виконавець, представить свою пісню «Вспоминай».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Степан Зарубін. Авторський вечір відбудеться 3 квітня 2020, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+