Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Прем'єра! 23 травня 2018 року.

П. Чайковський "Спляча красуня".
Балет на 2 дії.

Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару.
Художник-сценограф - Маріанн Холленштайн (Швейцарія).
Художник по костюмах - Дмитро Курята (Україна).

23 травня 2018 р. на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбудеться прем’єра сучасної версії балету "Спляча красуня" у постановці художнього керівника "Київ Модерн-балет" Раду Поклітару. Це спільний міжнародний проект, до якого долучаються Україна і Швейцарія.

"Спляча красуня" у репертуарі "Київ Модерн-балет" довершить балетну тріаду Петра Чайковського "Лебедине озеро" та "Лускунчик".

На постановку балету, написання нової хореографічної "партитури" балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.

В основі постановки органічне поєднання світів - реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.

"Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики - геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя "Спляча красуня" натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі "Казка казок" першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій "Сплячій красуні" - це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, - неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!" - Раду Поклітару.

Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!

Виставу створено за підтримки посольства Швейцарії в Україні.
За період існування театру "Київ Модерн-балет" було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару відбудеться 23 травня 2018, 19:00, середа в Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.