У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Чарівна лампа Аладдіна"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
У Київському академічному театрі ляльок відбудеться вистава "Чарівна лампа Аладдіна" у Києві. Вас чекає відома східна казка про бідного, але чесного хлопця Аладдіна та його друзів. Про підступного візира і прекрасну принцесу Жасмін. І звичайно, про дотепного, сильного джина - жителя чарівної лампи.
 
На наших героїв чекають неймовірні пригоди та безліч випробувань, з яких вони вийдуть справжніми переможцями. Адже щирі та сміливі серця завжди можуть подолати будь-яке зло, а підтримка друзів – потужна зброя проти будь-яких труднощів. На вас чекають ростові ляльки нашого театру та магія арабської казки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Чарівна лампа Аладдіна" відбудеться 19 лютого 2022, 17:00, субота в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+