Інформація щодо обмеження масових заходів!

Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти)

28 травня 2020, 19:00, четвер
У продажу залишилось 1736 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 90 грн
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) за творами В. Шекспіра, на музику П. Чайковського, Г. Ф. Генделя та доби Ренесансу. Балет на 2 дії.
 
Склад постановників
 
Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
Сценографія — засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
Асистент хореографа — засл. арт. України Анатолій Козлов
Художник світла- Олена Антохіна
Звукорежисер — Олександр Курій
 
«Літературною основою балету, й джерелом мого натхнення стали сонети з „Ромео і Джульєтти“ Вільяма Шекспіра. Завдяки використанню сценічного прийому „театр у театрі“, артисти театру „КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ“ розповідають історію своїх однолітків — молодих акторів, які вирішили поставити виставу про веронських закоханих. Самі не помічаючи того — опинившись у реальному житті в епіцентрі пристрастей шекспірівських героїв — вони перестають бути простими виконавцями своїх ролей…». — Раду Поклітару
 
У балеті «Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти) переплітаються сучасний світ, і світ театральних підмостків, на яких киплять шекспірівські пристрасті. Чутливий глядач з перших безтурботних рухів і мізансцен вловить трагедію фіналу, що насувається.
 
Сценограф Андрій Злобін і художник костюмів Ганна Іпатьєва створили фантастичний, складний, та неймовірно привабливий простір, у якому співіснують реальні люди, й маски-актори старовинного ренесансного театру.
 
Вистава «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», разом із виставами «Дощ», «Болеро» та «Лускунчик» була відзначена премією «Київська пектораль-2007», в номінації: «Подія року».
 
Прем’єра вистави відбулася 25 січня 2007 року.
 
За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.
 
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.
 
 
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) відбудеться 28 травня 2020, 19:00, четвер в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

30 квітня, 19:00
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші ціна:
Питання? Відповідь!
+