Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Самотність в мережі"

У продажу залишилось 62 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 190 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
24
години

Про подію

Головний польський бестселер початку XXI століття, найвідоміший і найбільший неоднозначний роман Януша Вишневського "Самотність в Мережі" - це історія в листах про заборонену і таку жаду любов.
Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.
Це історія про двох люблячих людей, яких розділяють кілометри реального та віртуального простору. Вона живе в Польщі, він - в Німеччині. Одного разу вони випадково зустрінуться на просторах Мережі. І почнеться довге онлайн-листування, яка переросте в їх жагучий потяг один до одного. Дві душі приречені на тяжкі випробування любові. Найголовнішою проблемою є питання: що ж насправді згубно для відносин - відстань або зустріч? «З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання». Але чи була це любов? .. Вистава про глибокому самоті по ту сторону комп'ютерного екрану. Все життя героїв проходить перед нами. Від першого кохання до зради. Від зради, і до любові.
 
Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових.
Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика.
 
В ролях:
Тамара Морозова,
Євген Бельтюков,
Ірина Марчук,
Кирило Шевченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Самотність в мережі" відбудеться 11 березня 2021, 19:30, четвер в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+