У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ненормальна"

21 лютого 2022, 20:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сюжет п'єси «Ненормальна» розповість про типові мирські проблеми у житті представниць прекрасної статі. Не секрет, що кожна жінка зазнає своєрідного тиску на себе з боку близьких і навіть незнайомих людей. Особливо це відзначається з віком, коли перевалює вже за тридцять, а чоловіка та дитини досі немає. Кожна жінка чує питання про те, коли вона вийде заміж і що пора б вже відтворити на світ потомство, адже як без дитини жити? Це і трапляється з головною героїнею, яка, зневірившись у своїх пошуках ідеального чоловіка, пускається на найшаленіші вчинки. Чому ж її називають шаленою, і що саме станеться з нею, як закінчиться сюжет п'єси «Ненормальна»?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Ненормальна" відбудеться 21 лютого 2022, 20:00, понеділок в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+