У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Дрібниці життя"

10 лютого 2022, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ця вистава – калейдоскоп із 5 ранніх творів Чехова. У кожному з них своя гама почуттів, але їх поєднує те, що в одній ситуації може бути одночасно і сумно, і смішно, і навіть боляче

Кожна з 5 п'єс триватиме близько 15-20 хвилин. Тобто за такий короткий час актори розкажуть повноцінні гостросюжетні трагікомічні історії, які насичені емоціями, переживаннями, душевними негараздами та болючими спогадами. Так, смішного чи веселого буде мало, але якщо хочеться прийти до театру у пошуках відповідей на особисті запитання та ставитися до заходу як до лікувального еліксиру для душі, то це ідеальний вибір.
 
Короткий опис кожного оповідання:
 
«Дочка Альбіону» - покаже недоумство, ницість, відсутність нормальних манер і моральних норм у рибалок;
«Обиватели» - про лінощі, дурість, безтактність, безвольність перед спокусами, душевний занепад і зупинку в розвитку;
«Довга мова» - весела постановка з нотою трагізму та драматичності про весело проведену відпустку та розпусту дружини головного героя;
«Комік» - про веселе освідчення в коханні та «геройництво» чоловіків після чарки алкоголю;
«Гаманець» - про те, як найкращі друзі через незначні події раптом можуть стати абсолютно чужими, різними людьми та відчувати один до одного лише почуття образи та огиди.
 
Кожна зі сцен – це концентрат. Після заходу ви переконаєтеся в тому, що в театрі постановка тривалістю 15 хвилин може показати дуже багато, при цьому красиво, витончено та зі створенням відповідної атмосфери. Але цього концентрату має бути в міру, тому парочка міні-постановок у випадку Чехова – ідеальне рішення.
 
У спектаклі зайняті артисти: Станіслав Москвин, Михайло Аугуст, Наталія Шевченко, Віктор Алдошин, Ганна Грінчак, Володимир Ращук, Юрій Дяк, Максим Нікітін, Віталій Овчаров, Олександр Валюк, Таїсія Бойко, Олексій Поліщук, Вадим Аскевич, Євген Горшков, Кирило Миколаїв Олена Червоненко.
 
Пориньте у світ геніального письменника. Повірте, ці півтори години пройдуть швидко, але дуже емоційно та яскраво.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Дрібниці життя" відбудеться 10 лютого 2022, 20:00, четвер в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+