У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Як загинув Гуска"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Київському академічному театрі ляльок відбудеться вистава для дорослих "Як загинув Гуска" в Києві, за твором Миколи Куліша. Вистава створена до ювілею Театру ляльок та 125-річчя від дня народження письменника.
 
Трагікомічний вистава для дорослих
 
Часто буває так, що загибель для людини - це не фізичне знищення, а знищення його звичного світу. У 1917 році загинула ціла епоха і разом з нею - сотні великих особистостей і сотні тисяч маленьких. Як вижити в цьому світі мороку і туману? Де сховатися від катастрофи, яка безповоротно насувається на кожного з нас? Кинутися в вир подій або стояти осторонь? Це питання, на який кожен чоловік повинен відповісти сам. А у дівчат свої завдання і виклики. І найголовніше питання, незалежно історичного моменту, як вийти заміж? Женихів катастрофічно не вистачає, а на виданні цілих сім сестер. Тому, ким би не був їх єдиний кандидат, йому не позаздриш.
 
Театр ляльок для дорослих
Оригінальна постановка
Вистава про важкий вибір у важкий час

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Як загинув Гуска" відбудеться 18 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+