Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Спектакль "Белая птица "Не Улетай"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль-эксперимент  создан известным режиссером Леонилой Мерцановой по рассказу талантливой украинской поэтессы Маргариты Черненко, как попытка женщины посмотреть на любовь глазами мужчины из глубины пережитого личного опыта. Насколько правдива женская версия мужского взгляда на любовь. Или любовь - одна на двоих? Судить зрителю …
 
Состоявшийся мужчина, летчик, любимец женщин неожиданно для самого себя влюбляется в студентку - первокурсницу. Разные миры, разное воспитание, расстояния и расставания. Она действительно его любит или ей просто нравится носится по Миру. Чем он сможет и сможет ли ее удержать? И на чем вообще любовь держится? 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Спектакль "Белая птица "Не Улетай" відбудеться 2 грудня 2017, 17:00, субота в Європейський Культурний Центр "Краків". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+