У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сорочинський ярмарок

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Дана вистава - знакова не лише в українській культурі, а й у світовій теж. Сорочинський ярмарок має кілька міжнародних нагород, що піднесли її автора О. Рябова на вершини театральної слави. Сьогодні ця п'єса гаряче любима глядачами різного віку і статусів за її неперевершений колорит, що панує в ній веселощі і нестримну радість в кожному акті. 
 
Сама постановка - це незвичайна історія не стільки про події, скільки про місце, де вони відбуваються. У невеликому селищі, куди зазвичай злітаються на торги люди з усіх околиць і найближчих сіл, завжди багато всього цікавого. Забавні і курйозні історії та випадки, захоплюючі і часом фантастичні і незрозумілі події, багато смачної їжі, алкогольного пиття і іншого - ось що робить це місце таким значущим. Крім того, ця вистава сповнена української мови, фантастичного, тільки нашій країні властивого, гумору, сатири і комедії. Все це підкреслюється характерами головних персонажів - щирими, чуттєвими і чесними, не залишають байдужим жодного глядача.
 
На сцені зіграють:
 
Валентин Рожков;
Анна Довбня;
Олександр Чувпило;
Володимир Богомаз;
Ірина Лапіна;
Сергій Бондаренко;
Євген Прудник та інші.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Сорочинський ярмарок відбудеться 29 березня 2022, 19:00, вівторок в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+