Сон в новорічну ніч. Київ

Сон в новорічну ніч. Київ

Про подію

Запрошуємо вас та ваших діток на новорічну казкову виставу «Сон в новорічну ніч, або Дивовижні пригоди в Країні розваг» у постановці музичного театру юного актора «FantaziaNew». 8, 9 та 10 січня у приміщенні Центру культури та мистецтв СБУ.
 
Кожна дитина хоч раз мріє опинитися в дивовижній Країні, де оживають ігри!    
«Сон в новорічну ніч, або Дивовижні пригоди в Країні розваг» - казкова історія, що дарує надію на перемогу дружби, добра і краси. Вона стала справжнім шедевром і не втратила своєї актуальності. Про різнокольоровий світ дитячої фантазії, в якому реальність переплітається з вигадкою, про те, звідки беруться мужність і кмітливість, а ще про те, як важливо мати талант, добре серце і вірних друзів у своєму оточенні.
 
Захоплюючий, перевірений часом сюжет, чудові пісні і музика Андрія Петрова в сучасній обробці!.. 
Юним глядачам належить відправитися в захоплюючу подорож...  уві сні!.. 
 
На вас чекають красиві цікавості: шляхетні шахові фігури та піступні карти! Чаклунство Каргани та подорож в обсерваторію Мага У. Дивовижні перетворення та сюрпризи, ілюзії та несподіванки! Букет дотепних жартів, смішні танці та сучасна музика, відкриття нових талановитих акторів! Все це - нова вистава музичного театру юного актора «FantaziaNew» для дітей та їх батьків.
 
Казкова вистава інтерактивна: глядачі беруть участь у дії.
 
«Сон в новорічну ніч, або Дивовижні пригоди в Країні розваг» - це бажання зробити виставу для дітей і з дітьми!
Спектакль адресований дітям і неодмінно їх батькам, а також усім, хто не загубив в собі дитину й досі любить Грати!!!
Питання? Відповідь!
+