У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Солом'яний бичок

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Ляльковому театрі на лівому березі Дніпра відбудеться вистава «Солом'яний Бичок» в Києві! В одному селі жили дуже бідні Дід і Бабка, тому вони вирішили не купити живого бичка, а зробити його. Допомогти в справі бралися і коваль, і гончар, і кравець. Однак бички були невдалі: тільки робили безлад в будинку і все їли як скажені. Тому Дід вирішив зробити бичка сам. Взяв солому, а потім осмол його і відправив пастися.
 
І ось цей бичок виявився чарівним! Він умів перетворювати своїх ворогів, диких звірів, в друзів. А як це сталося і що було далі, ми розповімо маленьким глядачам нашого театру.
 
Добра повчальна історія
Українська народна казка
Неймовірні пригоди і перетворення

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Солом'яний бичок відбудеться 23 жовтня 2021, 13:00, субота в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.