Інформація щодо обмеження масових заходів!

Skryabin.Simfo - симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПРО ПОДIЮ

У ювілейний для Андрія рік проект Skryabin.Simfo стане справжнім подарунком для шанувальників його таланту, втомлених від чисельних триб'ютів. Але ж як би талановито сучасні зірки не намагались їх відтворити, у слухача завжди виникає бажання порівняти ці версії з оригіналом, і зрозуміло, на чию користь він робить свій вибір.

“У кожної країни є найголовніші, знакові особи , які миттєво викликають в уяві певний образ: Бітлз - Британія, П'єр Карден - Франція, Сальвадор Далі- Іспанія.. . В сучасній культурі найчастіше образ країни пов'язаний саме з естрадним виконавцем, або популярним гуртом. А що ж - з Україною? Обличчя України і душа її народу - Андрій Кузьменко”…З книги Ольги Кузьменко і Варвари Гончарової «Колискова для Андрійка»

З кожним роком, з кожним днем, що їх переживає країна і звичайні люди, творчість Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) стає дедалі актуальнішою. І тексти, і музична складова резонують все сильніше.

Симфонічна версія пісень, що стали кардіограмою покоління – оптимальніший на сьогодні варіант їх концертного відтворення. Тільки у виконанні естрадно-симфонічного оркестру пісні Андрія сьогодні не викликають небажаних протиріч.

Концертна програма Skryabin.Simfo – запрошення слухача, що знає на пам'ять більшість текстів Андрія, поринути у чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом відомого українського диригента Миколи Віталійовича Лисенка стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкому загалу поціновувачів по- справжньому сучасного мистецтва.

Ювелірна робота з авторським матеріалом Андрія Кузьменка відбулась під керівництвом музичного продюсера проекту Василя Ткача.

Ранні маловідомі пісні та мегахіти, що роками не сходять з верхівок музичних рейтингів, у виключно інструментальному виконанні естрадно-симфонічного оркестру будуть представлені глядачам концертної програми Skryabin.Simfo.

Прем’єра концертної програми Skryabin.Simfo відбудеться 25 листопада 2018 року в київській Консерваторії. Далі – Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, звичайно ж, Львів, і багато інших міст.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Skryabin.Simfo - симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка відбудеться 3 лютого 2019, 18:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+