У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Скрипаль на даху

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

У Київській опереті відбудеться постановка бродвейського мюзиклу "Скрипаль на даху" за твором Шолом Алейхема "Тев'є молочник".
 
Провідною темою твору є традиції, які невідступно зберігає житель містечка Анатовка на Київщині Тев'є Тевель. Він батько 5 дочок, яких мріє вдало видати заміж, а ще любив поговорити з Богом і поміркувати над сенсом життя. Сенс життя самого Тев'є - уберегти батьківщину від негараздів і мати добробут. Сваха Ента навіть знайшла для дочок грошових женихів.
 
Але замість багатого вдівця, старша з дочок Цейтл вибрала бідного кравця Мотла. І Тев'є не проти, навіть умовляє свою дружину Голду теж погодитися на шлюб! Адже гроші не головне. Головне - життя, здоров'я і надія.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Скрипаль на даху відбудеться 25 березня 2022, 19:00, п’ятниця в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+