Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

SIROTKIN

15 березня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

15 березня 2019 року у Сaribbean Club, що в Києві, відбудеться концерт мелодійного, меланхолійного та ніжного гурту Sirotkin! За чотири роки існування цей незалежний проект Сергія Сіроткіна перетворився на повноцінний гурт, який знайшов своїх шанувальників. Звучання Sirotkin завжди відрізняла стриманість, пронизливість, інтелігентність, та уважне ставлення до текстів Протягом усього часу своєї публічної творчої діяльності музикант ніколи не зраджував собі, тонко відчуваючи сьогодення і те, що не залишає байдужим людей, попри мовні, національні, соціальні відмінності. За час діяльності гурт неодноразово співпрацював з різними відомими артистами. У тому числі з самобутнім гуртом Kodaline. У своїй новій програмі музиканти обіцяють бути більш яскравими, світлими і ніжними.
 
Концерт Сергія Сіроткіна — презентація нової програми
Безумовно, Сергій Сіротікін радше художник, аніж поп-зірка і він ділиться своїм баченням світу з слухачами, перетворюючи кожен свій виступ на камерну дружню розмову про важливі речі. Тільки говорити, перш за все будуть пісні і музика артиста. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

SIROTKIN відбудеться 15 березня 2019, 19:00, п’ятниця в Caribbean Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+