У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Симфонічна абетка"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Київському академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва відбудеться вистава «Симфонічна абетка» проекту театру «Музичні класики для дітей та їхніх батьків». Це чудова можливість познайомити дитину з прекрасним світом музики та відкрити їй шлях до розуміння класичних творів. Адже музика оточує людину все життя, від народження, тому давайте вчитися разом слухати і розуміти її.
 
Під час вистави маленькі глядачі познайомляться з різними музичними інструментами та дізнаються, як вони звучать. А також зможуть взяти участь у створенні музики разом із виконавцями симфонічного оркестру. На вас чекає дивовижний вечір та багато сюрпризів від організаторів. 
 
Диригент-постановник - Євген Воронко
Режисер-постановник - Дмитро Тодорюк
Художник сценічного оформлення – заслужений художник України Людмила Нагорна
Педагог – Олена Юрченко
Керівник проекту – Оксана Соловйова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Симфонічна абетка" відбудеться 28 січня 2022, 15:00, п’ятниця в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+