Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Дивні Люди". Вистава "Шутки перед смертью"

4 жовтня 2019, 19:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

4 жовтня в Будинку архітектора відбудеться комедійна вистава «Жарти перед смертю». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!
 
Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?
1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано
 
Для чого людині потрібно вміти бути смішним? Відповісти на це питання можна по-різному. Але, так чи інакше, будь-який з відповідей призведе нас до того, що гумор важливий у будь-якій області нашої життя, а також високо цінується оточуючими. Якщо людина має почуття гумору і дотепністі, жити йому набагато легше, ніж тому, у кого цього немає.
 
При цьому психологічні захисні механізми виконують свої функції набагато ефективніше. Погодьтеся: адже як добре було б, якщо ми завжди могли з легкістю сприймати те, що відбувається і знаходити в будь-якій ситуації щось веселе?
 
А що якби Вам довелося жартувати в останні хвилини свого життя? Можливо, звучить абсурдно, але все таки ви тільки уявіть, що треба і крапка. Як би ви це робили? Згадали б смішний анекдот або веселу історію з життя? При цьому від вашого вибору залежить, чи залишитеся ви жити або перейдете в інший світ ...
 
Існує думка, що життя - це сміх, а смерть - жарт ...
 
Так, стоп ... Ой, та ви чого це буде комедія, ржака, пузики надірвете, ви будите в шоці.
Так філософії теж торкнемося, як же не без цього. Але ж це вистава від Дивних.
Буде музично, весело і атмосферно. Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новікова, Юрія Громового, Віталія Сердітова і Сергія Куди
 
У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.
 
Авторські постановки, жива музика, можливість легко провести час, пізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя. І звичайно величезна доза гумору. Ось що являє собою театр Дивні люди.
 
Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на вистави театру «Дівнi люди». Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано!

   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театр "Дивні Люди". Вистава "Шутки перед смертью" відбудеться 4 жовтня 2019, 19:30, п’ятниця в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+