У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Sex за Законом або не Забудьте Розписатися"

25 травня 2020, 19:00, понеділок
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Неймовірно смішна комедія зі щасливим кінцем в жанрі соціальної утопії, постановка за п'єсою «Не Забудьте Розписатись» відомого драматурга Михайла Хейфеца вперше поставлена в Україні Київським театром Антрепризи. Зі сцени піде мова про молоду пару, контрабандну музику, заборонені танці і секс під наглядом двох закоханих адвокатів. Ця смішна і запальна історія, де герої повинні давати один одному дозволу на «інтим», а також фіксувати їх в письмовому вигляді. Дізнавшись, з вигаданого комедійного сюжету, як іноді може бути абсурдно наше законодавство в сфері особистого життя, можна залишитися під враженням на довгий час. Чи вдалося нашим героям домовитися - дізнаєтесь під час вистави !!!
 
Режисер - Богдан Чернявський, лауреат багатьох престижних театральних премій і режисер Полтавського театру ім. Гоголя.
 
Ролі виконують:
Герой Микита Слободенюк (актор театру «Золоті ворота», «Актор» і «Дикого театру»);
Героїня-Інна Бульботко (актриса «Дикого театру»);
Перший адвокат - Володимир Гончаров (актор Кіноквартал 95 і «Дикого театру»);
Другий адвокат - Анастасія Лисичник (актриса театру і кіно);
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Sex за Законом або не Забудьте Розписатися" відбудеться 25 травня 2020, 19:00, понеділок в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+