У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Санта-2. Глобальне потепління

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі опери та балету для дітей і юнацтва відбудеться прем’єра сучасної музичної вистави «Санта-2. Глобальне потепління», лібрето до якого написав учасник гурту «Авіатор» Дмитро Тодорюк, який вже багато років співпрацює з театром. Цього разу він виступив у ролі казкаря та вигадав нову сучасну казку, про те, що може статися з Дідом Морозом, усіма нами і нашою планетою, якщо ми не змінимось і не збережемо нашу чудову землю. Адже справді великі дива починаються з маленьких вчинків, з відповідальності за себе і за те, що нас оточує.
 
Новорічний мюзикл
Ця казка обов’язково здивує і спонукне замислитись і маленьких, і дорослих глядачів. І звичайно, подарує всім глядачам Новорічне диво і віру в краще.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Санта-2. Глобальне потепління відбудеться 30 грудня 2020, 15:00, середа в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+