У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ромео і Джульєтта (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На сцені Театру опери та балету для дітей та юнацтва пройде постановка В. Ковтуна класичного балету на музику знаменитого Сергія Прокоф'єва “Ромео та Джульєтта” у Києві. Основою сюжету послужив один із найвідоміших творів Вільяма Шекспіра, який оспівував чисте кохання двох молодих сердець. Проте ми пам'ятаємо “немає повести сумніше у світі...”. І хоча події цієї сумної п'єси невблаганно тягнуть її героїв до неминуче трагічного фіналу, виражений в танцювальній формі під музику одного з найбільших композиторів XX століття безсмертний твір набуває особливої чарівної краси.
 
До цієї трагічної історії кохання неодноразово зверталися балетмейстери, хореографи та композитори класичного балету у всьому світі, проте особливе захоплення та визнання в середині минулого століття у широкого глядача викликала версія геніального С. Прокоф'єва та Л. Лавровського. А на початку XXI століття наприкінці 20-го ювілейного сезону Київського театру опери та балету для дітей та юнацтва балетмейстер Валерій Ковтун познайомив публіку зі своєю адаптацією саме тієї версії вистави. За основу було взято первісне лібрето, але київський хореограф зробив особливий наголос на точну передачу емоційного забарвлення подій виразною мовою класичного танцю: його малюнком, виразною пластикою танцюристів та пантомімою.
 
Композитор: Сергій Прокоф'єв
Лібретто: Леонід Лавровський, Адріан Піотровський, Сергій Прокоф'єв, Сергій Радлов за однойменною трагедією Вільяма Шекспіра
Прем'єра вистави відбулася 31 травня 2002 року.
 
Постановники:
 
Диригент-постановник – Олексій Баклан
Балетмейстер-постановник - Валерій Ковтун
Художник-постановник – В'ячеслав Окуньов
Диригенти – Віктор Плоскіна, Сергій Голубничий, Євген Воронко
Балетмейстери-репетитори - Оксана Хамровська, Костянтин Виновий
Режисер, ведучий вистави - Тетяна Лук'янець
 
Балет адресований глядачам середнього та старшого шкільного віку, а також дорослим.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ромео і Джульєтта (балет) відбудеться 3 лютого 2022, 19:00, четвер в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.