Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти)

30 березня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

30 березня 2019 року в Жовтневому Палаці, що у Києві, театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» представить свою виставу на 2 дії «Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти). Натхненням цього балету для Раду Поклітару стали сонети з «Ромео і Джульєтти» Вільяма Шекспіра. Проте на сцені розгортається не просто вічна історія кохання. Це «театр у театрі»: молоді актори самі ставлять виставу про двох закоханих і самі потрапляють у вир пристрастей, припиняючи бути просто виконавцями ролей.
 
Балет Раду Поклітару
Таким чином вистава розгортається ніби у двох вимірах: у сучасному світі та на сцені театру часів ренесансу. Хореографія акторів доповнюється талановитою сценографією та складними костюмами, що дозволяє глядачеві практично втратити межу між світом театру та реальністю. Виставу було нагороджено театральною премією «Київська пектораль-2007» в номінації «Подія року».
 
   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) відбудеться 30 березня 2019, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+