У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Романтика романсу

12 лютого 2022, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Камерний душевний музичний проект циганського театру.
 
Слухаючи циганські романси завмирає серце та душа, адже кожне слово, кожен мотив торкається найглибших кутків душі. Саме тому романс завжди буде жити у серцях людей, які вміють цінувати прекрасне та розуміючих, що саме цей метод використовувався багатьма людьми для вираження своїх почуттів та емоцій.
 
Романс, а особливо циганський, - це справжнє мистецтво, оволодіти яким може далеко не кожна людина.
 
«Все, как прежде», «Ямщик, не гони лошадей», «Не уезжай, ты мой голубчик», «Не смущай», «Не вечерняя», «Хризантемы», «Седина», «Только раз», «Не уходи», «Отойди, не гляди», «Ты восчувствуй»…І це далеко не весь перелік композицій, що турбують душу.
 
Концерт при свічках «Романтика романсу» - це час відкриттів та знайомств, романтики та душевності.
 
Всі музичні номери виконуються «наживо».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Романтика романсу відбудеться 12 лютого 2022, 19:00, субота в Циганський театр Романс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+