У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ROCK SYMPHONY

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Шановні Глядачі! Концерти ROCK SYMPHONY в Україні, на які ви придбали Квитки, обовязково відбудуться! Нажаль, ми не вперше змушені змінити дати наших Концертів, але як і раніше ми їх  обовязково проведемо, і побачимося з Вами як тільки це стане можливим, а саме з настанням в Україні мирного часу. Коли відбудуються та запрацюють Театри та Концертні майданчики, коли всі ми зможемо зустрітися та зробити це у безпеці, коли не буде хвилювань, а лише радість за нашу Перемогу!
 
Ми порінформуємо Вас про нові дати Концертів тут на сайті, а також на наших сторінках у facebook та в Instagram. Обставини непереборної сили розділили велику Команду ROCK SYMPHONY. Хтось замість музичного інструменту взяв до рук зброю та захищає нашу Батьківщину, хтось став волонтером, а хтось піклується про безпеку своїх дітей та всієї родини. Всі ми віримо у Перемогу України та впевнені, що разом відбудуємо та повернемо її Культурне життя! 
 
До неминучої зустрічі! ROCK SYMPHONY - Концерт-Сила, Україна
 
ROCK SYMPHONY – КОНЦЕРТ СИЛА! Заряджайтесь енергетикою на цілий рік! Коли 100 АТРИСТІВ на сцені об'єднуються, створюючи єдине звукове поле – це пронизує наскрізь!
 
ROCK SYMPHONY – монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній.
 
Під час перформенсу ніщо неподільне, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.
 
Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.
 
ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.
 
НОВЕ, КРАЩЕ та НАЙУЛЮБЛЕНІШЕ У ДВОХ ВІДДІЛЕННЯХ З АНТРАКТОМ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

ROCK SYMPHONY відбудеться 19 березня 2022, 19:30, субота в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.