«Різдвяна пісня» український мюзикл для хору з оркестром

25 грудня 2018, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Прем'єра першого в світі українського мюзиклу для хору з оркестром “Різдвя́на пі́сня", за мотивами "A Christmas Carol“ — повісті Чарльза Діккенса. Виконується у концертній версії.
Фантастична музика від Андрія Бондаренка і яскравий поетичний переклад Бродвейського лібретто  Lynn Ahrens (Лінн Аренс) «A Christmas Carol (Madison Square Garden Version 1994)», здійснений Оленою О'Лір, вдихнули нове життя в класичну казку.
Исторія Ебенезера Скруджа скнари-лихваря, у якого у ніч на Різдво прокинулося сумління, лише здається казковою. Таких прикладів поруч безліч, правда не всі завершуються такою дивовижною трансформацією особистості. Бо не всім по життю трапляються Привиди Минулого, Теперішнього і Майбутнього Різдва.
Як ви здогадалися, фінал очікується цілком голлівудський: хоч би якою не була людина, вона завжди може змінитися на краще.
Ви побачите унікальний концерт: за клавішами — автор музики, солістів на сцені більше ніж артистів хору, 30 музикантів камерного оркестру.  
Отже поспішаймо на Різдво до святкових позитивних змін!  
 
Оригінальна музика - Андрій Бондаренко.
Лібретто - Оленою О'Лір.
Режисер-постановник - Віталій Пальчиков.
Хормейстер – Наталія Бегма.
Художній керівник і диригент – заслужений артист України Павло Струць.
Автор проекту – Андрій Воїнов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

«Різдвяна пісня» український мюзикл для хору з оркестром відбудеться 25 грудня 2018, 19:00, вівторок в БК Більшовик. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+