QUEEN QUEEN SHOW starring MARC MARTEL

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Це безумовно музична подія року! «Богемська рапсодія» в київському Палаці «Україна»!
 
Марк Мартел (Marc Martel) був підключений до створення фільму «Богемська рапсодія» ще до того, як був знайдений виконавець головної ролі - Рамі Малек (Rami Malek).
 
Є композиції і уривки, спеціально призначену цьому фільму. До цього процесу було залучено Марк Мартел (Marc Martel), чий голос не відрізняється від голосу Фредді Меркьюрі, за словами барабанщика групи Роджера Тейлора (Roger Taylor), продюсера стрічки Грема Кінга (Graham King) і багатьох їхніх колег і простих слухачів. Мартел став знаменитий як вокальний двійник лідера Queen, коли Тейлор шукав співака для триб'ют-колективу Queen Extravaganza. У вересні 2011 року Марк Мартел взяв участь в конкурсі, організованому ударником групи Queen Роджером Тейлором для проекту Queen Extravaganza. Відео, на якому Мартел виконує фрагмент «Somebody to Love», зібрало понад мільйон переглядів всього за кілька днів, і за станом на жовтень 2018 року налічувало понад 14 мільйонів переглядів. Мартел став одним з переможців змагання і разом з групою вирушив у 2012 році в шеститижневий концертний тур.
 
Хоча з прем'єри пісні «Bohemian Rhapsody» пройшло більше 40 років, її успіх і досі вражає меломанів. В кінці 2018 року композицію визначили кращим хітом ХХ століття. У червні 2018 року було підтверджено інформацію, що Мартел записував більшу частину вокальних партій Фредді Меркьюрі для біографічного художнього фільму про становлення групи Queen і її фронтмена «Богемська рапсодія».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

QUEEN QUEEN SHOW starring MARC MARTEL відбудеться 7 червня 2019, 19:00, п’ятниця в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+