quartet DEKRU & Lords of the Sound "Light Souls Show"

7 листопада 2019, 19:30, четвер
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

7 листопада о 19:00 в Палаці Культури «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37)  пластично-візуальна вистава LIGHT SOULS SHOW від театру DEKRU у супроводі оркестру Lords of the Sound.
 
"Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів." - Марсель Марсо.
 
Quartet DEKRU запрошує вас на захоплююче видовище - спектакль, що заволодіває світом за допомогою мовчання, де засобом вираження є кожна частина людського тіла — навіть повіка або кінчик мізинця!
 
Шоу Light Souls – це нове слово в жанрі пантоміми. Сучасний, стильний та актуальний погляд на сьогодення. Вистава, в якій зібрана вся палітра людських почуттів, де сплітаються найчистіші та найщиріші емоції, реалізовані мімами з віртуозною пластикою та бездоганною акторською майстерністю. Light Souls Show - це зустріч з дивом, якого так не вистачає всім нам, хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові ...
 
А для киян артисти підготували особливий сюрприз! Вистава пройде під живий супровід оркестру Lords of the Sound – найуспішнішого оркестрового проекту Східної Європи! Тому на гостей 21 вересня очікує подвійна естетична насолода. 
 
На сьогоднішній день квартет DEKRU є візитівкою класичної та сучасної пантоміми. 
Український колектив, що є одним з найяскравіших представників цього жанру в усьому світі! На їх рахунку довгі гастролі,  виступи на найкращих сценах,  публікації в ЗМІ, захоплені відгуки глядачів, та ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу: 
- Лауреати V Всесвітнього фестивалю циркового мистецтва в Москві (фестиваль альтернативного виду мистецтв) 2011р.
- Лауреати I міжнародного фестивалю клоунади і пантоміми в Одесі 2011р.
- Півфіналісти телевізійного проекту "Україна має талант" 2011р.
- Лауреати XIII міжнародного фестивалю пантоміми в Варшаві 2013р.
- Лауреати фестивалю OpenStreet в Мілані 2014 р.
- Півфіналісти найпопулярнішого телевізійного проекту в Італії "Tu si que vales" (Ти гідний!) 2016р.
- Лауреати Міжнародний циркового фестивалю в Будапешті 2018 р.
- 16 червня 2016 року Quartet DEKRU взяв участь в шоу програмі перед виступом Папи Франциско в Римі. Промова Папи була присвячена високу оцінку і місії, яка лежить на артистів усіх жанрів. На зустрічі були присутні артисти цирку, театру, естради.
 
Керівник та режисер колектива QUARTET DEKRU: заслужений працівник культури України, режисер Любов Черепахіна.
Диригент: Віталій Саражинський
Приходьте на Light Souls SHOW 21 вересня в ПК «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37) на 19:00 та проживіть цей вечір, позбутий слів, але наповнений щирістю, любов’ю, музичною гармонією та надзвичайною пластикою.

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

quartet DEKRU & Lords of the Sound "Light Souls Show" відбудеться 7 листопада 2019, 19:30, четвер в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+