Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Витівки Буратіно

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Ляльковому театрі на лівому березі Дніпра в Києві відбудеться дитячий вистава «Витівки Буратіно», прем'єра якого побачила світ тільки восени 2019 року. Це зовсім сучасна казка про знайомого хлопчика. Але все ви про нього ще не знаєте. Отже, розкриваємо всі таємниці і говоримо чисту правду! Найщиріша казка сезону чекає вас! До зустрічі на виставі.
 
Автор - А. Толстой, ісценізація Ю. І. Сікала
Жанр: казка-пригода
Прем'єра вистави відбулася 14 вересня 2019.
Режисер - Дмитро Драпіковський
Художник - Віра Задорожна
Композитор - Марія Портнікова
Балетмейстер - Світлана Карліцька

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Витівки Буратіно відбудеться 24 жовтня 2021, 17:00, неділя в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+