У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Prime Mover. Сучасний танець (Норвегія - Естонія)

14 жовтня 2019, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

А. Можна я покладу своє серце до твоїх ніг?
Б. Так. Але тільки якщо це не створить хаосу на підлозі.
 
Хайнер Мюллер
 
У виставі “Prime Mover” хореографи Кюллі Роосна та Кеннет Флак створюють танець, який є як причиною, так і наслідком, а також — неминучестю.
Первинний Рух (саме так перекладається назва вистави) - це поштовх зробити щось. Це також гігантський двигун, частиною якого є ми всі, це - механізм, що складається з оточуючого середовища, технологій, історії, відчуттів та мрій. Ми намагаємось знайти наш власний шлях всередині цього всього. 
 
Ми дивимось
Ми слухаємо 
Ми торкаємось
Ми думаємо. 
 
Іноді несподівано ми відчуваємо ілюзію визначеності, але в цей самий момент реальність змінюється, і ми знаходимо себе загубленими у Всесвіті. 
Знову.
 
Ми запрошуєм глядачів до дихаючого, живого Всесвіту, в якому не існує справжнього початку так само як не існує і справжнього кінця. Тут гра є одночасно найбільш серйозною подією, а думка і рух стають по суті одним і тим самим.
 
14 жовтня 2019 року Платформа сучасного танцю та Міжнародний фестиваль Zelyonka Space UP запрошує вас на українську прем’єру танцювальної вистави Prime Mover норвезько-естонської компанії Roosna & Flak. Показ вистави відбудеться о 19:00 на Малій сцені Театру на Липках (вул. Липська 15/17).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Prime Mover. Сучасний танець (Норвегія - Естонія) відбудеться 14 жовтня 2019, 19:00, понеділок в Театр на Липках. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+