Вистава «Пригоди італійців в Італії»

30 травня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сюжет комедії «Пригоди італійців у Італії» розгортається в італійському місті Неаполь.
 
Забезпечений дядько Феліче Шошамокка вирішує навідати свого племінника Чічілло, якого він навчає в медінституті.
 
Дядечкові не терпиться дізнатися, на що перетворилися його вкладення і чого досяг улюблений племінник. Але Чічілло давно вже кинув навчання, а гроші прогуляв.
 
Коли дядько просить показати результат його навчання - клініку для душевнохворих - хлопець знаходить рішення. Разом із друзями підприємливий гуляка перетворює один із хостелів на медичний заклад, а його друзі грають роль божевільних.
 
Дядечко Феліче розуміє, що щось не так з цією лікарнею. І тут починаються комічні ситуації на межі здорового глузду...
 
Двогодинна постановка переконає глядачів, що серед нас багато ось таких, на перший погляд, адекватних особистостей. Але насправді диваки всюди!
 
Насолоджуйтеся!
 
У головних ролях: Руслана Писанка, Лесь Задніпровський / Петро Зузяк, Олексій Вертинський, Ксенія Вертинська / Марина Ейсмонт, Валерій Шалига, Христина Синельник, Микита Слободенюк, Владислав Дмитрук, Олександр Дідик, Олена Олейникова, Ігор Крикунов.
 
Рекомендуємо вечерю за спеціальним театральним меню.
 
Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава «Пригоди італійців в Італії» відбудеться 30 травня 2021, 19:00, неділя в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+