Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Потерпілий"

26 лютого 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава поставлена за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер», яку автор присвятив «всім виїхали і залишилися». Проблеми асиміляції в чужій країні, розрив між поколіннями мігрантів - ось основа цієї зворушливої історії, яка зможе зачепити до глибини душі кожного, хто колись виїхав ... і залишився. Їхати або залишитися? Цей вибір, як нам здається, ми не завжди робимо самі. Здається, що минуле змушує нас тікати, здається, що іноді воно наздоганяє ... Тому що неможливо втекти від себе, своїх вчинків і їх наслідків.
 
Театральна повість про те, як зустрілися два абсолютно протилежних один одному за укладом, але об'єднуються тим, що вони обидва самотні ... Як сказав містер Гольдінер: «Вас сюди привезли жити, а мене - вмирати».
 
Роль Фіри у виставі «Потерпілий» грає фантастична актриса Ірина Селезньова-Хорнер! Потенціал ролі всюдисущої бакалейщіци, символу місця і часу, безперечно розкрила б, скажімо, Фаїна Георгіївна Раневська, але в її час п'єса ще не була написана.
 
Драматург: Віктор Шендерович
Режисер: Костянтин Каменський
Креативний продюсер: Ірина Іоаннесян
 
У ролях:
Олег Сідорчік
Анастасія Зінов'єва
Ірина Селезньова-Хорнер

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Потерпілий" відбудеться 26 лютого 2019, 19:00, вівторок в Театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+