Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Подарунок для країни Супергероїв

7 квітня 2019, 15:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Київський театр Бережних "АТРАКЦІОН"
ПРЕМ'ЄРА!
Шоу ростових ляльок і шоу гігантських мильних бульбашок, які вміють говорити феєрична інтерактивна казка для всієї родини «Подарунок для країни супергероїв»
 
Герої казки: Фея Радості, фея Блум, Кіт у чоботях, Лего-ніндзяго Джейн і Зейн, весела баба Яга і її балакуча мітла, смішний Привид, Капітошка, Собачки з Щенячого патруля та інші.
У казці: ігрова подорож по казковій країні супергероїв, відеоряд на екрані, світлодіодне, лазерне шоу, веселі перетворення в школі чаклунства від самої веселої Баби Яги, 
розминка супергероїв від справжніх Лего-ніндзяго, шоу єдиних в світі гігантських мильних бульбашок, які вміють говорити від Кота у чоботях, флешмоб дружби з усіма глядачами від Собачок Щенячого патруля, ростові ляльки, светодіоідні костюми, живе спілкування з глядачами (актори працюють з мікрофонами), ігри і, звичайно-ж, призи найактивнішим глядачам! ...
 
Виховне значення. ЗА ЧАС ВИСТАВИ У ДІТЕЙ ВИХОВУЄТЬСЯ ПОЧУТТЯ ЄДНОСТІ, ВМІННЯ ПОСПІШАТИ НА ДОПОМОГУ БЛИЖНЬОМУ, РОЗВИВАЄТЬСЯ УЯВА І ФАНТАЗІЯ, РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ТІЛЬКИ ДОБРИМИ ВЧИНКАМИ МОЖНА ПОБОРОТИ БУДЬ-ЯКЕ ЗЛО ..
 
Використовується живий звук і фонограма.
Високоякісна звукова і світлова апаратура
Художній керівник: Олена Бережна

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Подарунок для країни Супергероїв відбудеться 7 квітня 2019, 15:00, неділя в Будинок Кіно. Червоний зал. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+