По ту сторону любви

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Самий оранжево-апельсиновий спектакль! Яскравий, динамічний, непередбачуваний - спектакль, який змушує пульс битися частіше!
 
Кажуть, любов зла ... А що якщо ми вам покажемо наскільки?
 
Епатажна, вибухова і динамічна комедія пронесе вас по самим різним декораціям нашому житті і занурить в захоплюючу детективну історію з самими нестандартними сюжетними поворотами!
 
Пристрасть, суперництво, інтриги і звичайно ж, її величність - Любов! Злочинно смішна комедія "Апельсин любов"
 
Дивовижні емоції, незабутні враження і раптові відкриття - вам гарантовані, а італійський колорит додає особливого почуття смаку. Мммм ... Беліссімо!
 
Спектакль Театру Час Ч
 
Головний по апельсинів: режисер - Жанна Богусевич
 
Допомагають розібратися в цитрусах актори: Вероніка Шелудякова, Данило Кузнєцов, Кирило Галушко
 
Головний по помаранчевого кольору: сценограф - Катерина Колесніченко
Продюсер - Тетяна Едемському

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

По ту сторону любви відбудеться 30 березня 2019, 19:00, субота в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+