Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Піккардійська Терція «Різдвяні історії»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

9 січня 2019 року у Національному академічному театрі імені Франка у Києві відбудеться святковий концерт «Різдвяні історії» гурту «Піккардійська терція». Цього вечора прозвучать народні та авторські пісні, що присвячені всім зимовим святам. Недарма концерт відбудеться у день Водохреща — останнього зимового свята перед Постом. Окрім українських народних колядок, щедрівок і різдвяних пісень, прозвучать твори англійською, польською, естонською та іспанською мовами. Адже попри всі відмінності, Різдво залишається головним святом для мільйонів людей всього світу, які особливо відчувають цього дня Божу ласку та могутність.

Різдвяні концерти стали доброю традицією для виконавців «Піккардійської терції», тож вони любо завітають на коляду до Києва з самого Львова і привезуть з собою тепло сердець та неповторну атмосферу цього міста з присмаком кави, шоколаду, пляцків та сирників. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Піккардійська Терція «Різдвяні історії» відбудеться 19 січня 2019, 19:00, субота в Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.