PETER BENCE

2 квітня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Свою кар’єру цей музичний геній почав у 4 роки. А у неповні сім — написав свою першу музичну композицію. Після навчання у рідній Угорщині, музикант подався до музичного коледжу Берклі у Сполучених Штатах Америки. На той час Бенце вже випустив свій перший музичний альбом і сталося це коли йому було лише 11 років. У коледжі талановитий юнак вступив відразу на два факультети: музичного дизайну та музики до кінофільмів.
 
У 2012 році Peter Bence встановив світовий рекорд — за одну хвилину він зіграв ноту 765 разів і з тих пір цей рекорд не був побитий жодного разу. Наразі музикант працює у якості композитора для кіно та телебачення і гастролює з власною програмою «Дивовижне піаніно» («Awesome Piano»), яку представить українській публіці.
 
Всесвітньо відомим ПетерБенце став завдяки мережі інтернет та своїм оригінальним каверам світових хітів. Перший успіх йому приніс мікс хітів Майкла Джексона Smooth Criminal та Bad.
 
Про шоу:
Тепер Петер Бенце регулярно дарує своїм шанувальникам інструментальні кавери та авторські композиції. Музиканта відрізняє доволі експресивна манера гри на фортепіано, тому спостерігати за віртуозом не менш цікаво, а ніж слухати його. Виконавець відрізняється не аби якою винахідливістю, адже у своїх композиціях він часто смикає за струни фоно, стукає по корпусу музичного інструменту і навіть застосовує у своїй грі лікті.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

PETER BENCE відбудеться 2 квітня 2019, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+