Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Білоруський Державний Ансамбль "Песняры" 50 років

23 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Білоруський державний ансамбль «ПЕСНЯРЫ», Ювілейний концерт 50 років разом.
 
Створений легендарним Володимиром Мулявіним в кінці 60-х років минулого століття, ансамбль «ПЕСНЯРЫ» незмінно радує своїх шанувальників у багатьох країнах світу чудовими піснями, багато з яких увійшли до золотого фонду слов'янської і світової популярної музики.
 
Сьогодні Білоруський державний ансамбль «ПЕСНЯРЫ» є правонаступником і чудовим продовженням спадщини Володимира Мулявіна.Також БДА «ПЕСНЯРЫ» є єдиним законним власником загальновідомого товарного знака в Росії, Україні та Білорусі.
 
Новий склад високо підняв планку виконавської майстерності, і саме цей склад критики і шанувальники називають найкращим колективом після Володимира Мулявіна.
 
У концерті звучать як нові, так і улюблені пісні ансамблю «ПЕСНЯРЫ», такі як: «Вологда», «Молодость моя, Белоруссия», «Беловежская Пуща», «За пол-часа до весны», «Косил Ясь конюшину», «Алеся», «Полонез Огинского»(акапелла) та ін.
 
Солісти БДА «ПЕСНЯРЫ» визнані критиками, журналістами та шанувальниками ансамблю як кращі виконавці «Золотої колекці ї«Піснярів» в 2000-х роках.
 
Артур Михайлов (вокал) - безумовно краще виконання пісні «Беловежская Пуща»
Ігор Дударчік (вокал) - прекрасний вокал в кращих «песняровских» традиціях, звучить в піснях: «Александрына», «Молодость моя, Белоруссия»
Олександр Жих (вокал, мультиінструменталіст) - бездоганне володіння безліччю народних духових інструментів, чудове виконання пісні «Вологда»
Роман Козирєв (клавішні) - художній керівник колективу
Горбацкий Сергій (гітара), Сергій Бойок (бас-гітара)
Юрій Туровець (ударні), Микола Потрусов (клавішні)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Білоруський Державний Ансамбль "Песняры" 50 років відбудеться 23 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+