Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Олексій Ботвінов та Бархан Очал. Перезавантаження-2

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ОЛЕКСІЙ БОТВИНОВ (фортепіано) і Бурхан ОЧАЛ (перкусія).
 
Зірки світової музичної сцени в Одесі !!!
 
Прем'єра нової програми музикантів - «Перезавантаження - 2» відбулася 30 січня 2017 року головному концертному залі Швейцарії - Цюріхському Тонхалле - при стоячих оваціях вишуканої місцевої публіки. Проект Очала і Ботвінова дуже важливий не тільки з естетичної, але і філософсько-соціальної точки зору. У світі, що переживає епоху нестабільності, розлом між світами християнства та ісламу розширюється. Проект «ПЕРЕЗАГРУЗКА -2» на найвищому рівні осмислення показує гармонію в поєднанні, здавалося б, непоєднуваних культурних пластів. В результаті їх взаємодії народжується нова культурна реальність! © http://ticketsroom.ua/

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Олексій Ботвінов та Бархан Очал. Перезавантаження-2 відбудеться 24 жовтня 2018, 19:00, середа в Національна опера України ім Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+