У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Павло Дєдіщев

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Павло Дедищев в Києві!
9 серпня 2021 року у кінотеатрі "Київська русь" відбудеться концерт стендап-коміка Павла Дедищева в Києві! Переможець “Розсміши коміка” та учасник “Камеді Клаб” готовий представити в столиці України свої гарячі літні жарти. Павло Дедищев отримав освіту дитячого психолога, але обрав дорослий гумор. Як і багато його колег, він починав свій творчий шлях у КВК, а потім здобув популярність у розмовному жанрі.
 
Вечір Stand-Up
Відвертий, щирий та зрозумілий гумор знайшов прихильників серед численної телевізійної аудиторії та став запорукою повних залів під час живих виступів. Тепер всі шанувальники гумору можуть піти вечір Павла Дедищева і отримати свою порцію гарного настрою.
 
Куди піти з друзями в Києві? На концерт Павла Дедищева!
  • Справжній чоловічий гумор
  • Свіжі літні жарти
  • Гарний настрій та щирі емоції

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Павло Дєдіщев відбудеться 9 серпня 2021, 19:00, понеділок в Кіноконцертній зал «Київська Русь». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.