У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Пан Коцький

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі Ляльок на лівому березі Дніпра відбудеться вистава "Пан Коцький" в Києві, за мотивами народної української казки. Ніщо так не прикрашає чоловіка, як мудра дружина. Ось і наш Кот одружився на Лисичці і став жити з нею в лісі. І тепер його боїться навіть Ведмідь.
 
Але відносини з сусідом треба налагоджувати. Тому Заєць, Вовк, Кабан і Ведмідь вирішили запросити Пана Коцького повечеряти. І це тільки початок нашої казки. А чим все закінчилося ви дізнаєтеся в нашому театрі.
 
Українська народна казка
Веселі герої
Повчальна історія
 
Автори - Сергій Брижань, Павло Гірник
Жанр: жартівлива опера
Прем'єра вистави відбулася 1 червня 2019 року.
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Брижань
Художник - Віра Задорожна
Композитор - заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Пан Коцький відбудеться 28 жовтня 2021, 11:00, четвер в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.