Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Kyiv Modern Ballet. Палата №6 та Underground. Раду Поклітару

У продажу залишилось 140 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
72
години

Про подію

25 березня 2021 року у Київському театрі опери і балету для дітей і юнацтва представлять два, дуже не простих, проте неймовірних одноактних балети театру KYIV MODERN BALLET під керівництвом хореографа Раду Поклітару.
 
Перша вистава — балет за оповідання Антона Чехова «Палата № 6». За задумом Раду Поклітару — це історія про непорозуміння. Про те, як люди сприймають незвичайне як хворе і не відповідне нормі. Лікар, який щиро спілкується з пацієнтом і ладен проводити з ним більше часу, аніж у звичному товаристві, вже не може вважатися здоровим. За межами цього звичного і «нормального» спілкування освічена людина стає вигнанцем та маргіналом. Люди починають ніби оточувати його своєю турботою, а насправді прагнуть лише одного — позбутися того, що дратує їх своєю незрозумілістю.
 
Одноактні балети Раду Поклітару
Незважаючи, що балет «Палата № 6» був поставлений для Великого театру Росії, у виконанні трупи KYIV MODERN BALLET він набув ще більшої камерності та інтонацій Чехова. Що таке «добре» і що таке «погане»? І головне, хто має виняткове право це визначати? Наше сьогодення не дає остаточну відповідь на це питання, так само, як неможна було відповісти на нього і сто років тому. Отже балет «Палата № 6 ніколи не втратить своєї актуальності.
 
Не менш насичений емоціями балет UNDERGRAUND. Тут герої змушені перебувати у підземеллі, переховуючись таким чином від жахіття війни. У замкненому, майже темному просторі, немає місця виваженим емоціям і рішенням. Є лише крайнощі: любов або ненависть, радість або відчай. Створюючи цю виставу, Раду Поклітару надихався відомим висловлюванням Сартра «Пекло — це інші». І це пекло відбувається тут, на Землі, а точніше — під землею. Напруженість історії підсилюється експресивною музикою Петеріса Васкса для якого існувало «Далеке світло» — світло нашого дитинства, щось недосяжне, але прекрасне. Саме цього світла прагнуть і бранці підземелля. І це світло уособлюють двоє молодих людей, що попри все намагаються зберегти кохання один до одного. Але вдасться їм усім врятуватися?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Палата №6 та Underground. Раду Поклітару відбудеться 25 березня 2021, 19:00, четвер в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+