Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Остап Ступка «Вечір»

24 вересня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Остап Ступка
Прем'єра!
«Вечір»
 
Те ж саме місто. Ті самі декорації.
Розгорнута площа. Актори. Овації.
Всі ролі вже завчені і міміки тіла,
Дороги позначені: хто - вправо, хто - вліво.
  
Марія Новогроцька
 
А чому б нам не влаштувати вечір театру?  Просто так!  Без пафосу і вихвалянь.  Нехай це буде наче бесіда на кухні, коли зустрівся з другом після довгої розлуки.  Не будемо лукавити й приписувати славу....а просто говорити....   Говорити про мистецтво...  Говорити про ролі і театр, про гру і про життя....  Про справжнє, вічне й цінне..., а коли втомимось і про смішне...
 
Лірична осінь налаштує нас на романтизм,  ласкаво дуне вітер…. 
 
І ми у затишному залі зануримось у теплий "Вечір"….          

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Остап Ступка «Вечір» відбудеться 24 вересня 2019, 19:00, вівторок в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+