Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Оргия Праведников

15 лютого 2020, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

20 років піратський фрегат "Оргії Праведників" борознить простори свідомості небайдужих до музики сучасників, 20 років їх творчість дивує і вражає, викликає шалене відторгнення одних і майже релігійну відданість інших. Весь обсяг людської культури - матеріал для побудови їх фантастичних композицій, тисячі шанувальників по всьому світу, серед яких доктори філософії та випускники консерваторій, богослови, вчителі і лікарі. Воістину, "Оргія Праведників" це більше, ніж музика - це втілений у музиці внутрішній вибух, який змінює людину назавжди!

  

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Оргия Праведников відбудеться 15 лютого 2020, 20:00, субота в клуб Atlas. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.