У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дніпровський академічний театр. "Одного разу на Брайтоні..."

24 вересня 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Гастролі Дніпровського академічного театру драми та комедії у м. Києві.
Прем'єра сезону! Палац Україна (Малий зал)
 
«Одного разу на Брайтоні»
Таки комедія...
За п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер» 
 
Режисер-постановник - Микола Волошин, заслужений діяч мистецтв України
 
У народі кажуть, що риба шукає, де глибше, а людина - де краще. Емігрант з Союзу приїхав до Америки за своїм щастям. За звичкою він переходив вулицю на червоне світло, і його машиною збиває молода американська леді - перелом ноги. Ви запитаєте, в чому цимус? А в тому, що американський суд засудив цю леді доглядати цього пана. Чоловік і Жінка, як два абсолютно не схожі світосприйняття, шукають дорогу до душі один одного. Гострі кути згладжуються самоіронією та жартами, а в кожному жарті є частка жарту...
Ну, а як же обійтися без колоритного одеського гумору, жіночих ревнощів і заздрощів?! Повний спектр життєвих колізій. На вас чекають і сміх, і сльози, і питання: «В чому ж щастя?»
 
Дійові особи та виконавці:
Володимир Жевора - ГОЛЬДІНЕР
Нінель Амутних - ЄВГЕНІЯ
Олена Попова - ЄВГЕНІЯ

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Дніпровський академічний театр. "Одного разу на Брайтоні..." відбудеться 24 вересня 2020, 19:00, четвер в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+