Вистава "Обещание на рассвете"

9 березня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

2014-й - «рік Ромена Гарі», одного з літературних класиків ХХ століття, літературного містифікатора, кінорежисера, військового льотчика і дипломата. Єдиного в історії літератури -дважди лауреата Гндкуровской премії. 100-річчя від дня народження великого письменника особливо значимо ще й тим, що саме він змінив «ландшафт» світової літератури ХХ століття своїми знаковими творами. Серед таких: «Пожирачі зірок», «Світло жінки», «Повітряні змії», «Все життя попереду», багато інших. Життя Ромена Гарі, як і багато його творів - це захоплюючий роман, на сторінках якого є місце пригод, подорожей, військовим баталіям, польотів уві сні і наяву. У багатьох його творах відчутні автобіографічні мотиви. Але більш за все це відчувається в романі «Обіцянка на світанку» (1960). У цій художньої автобіографії письменника - посвята матері, її пристрасної і всеперемагаючої любові. Ця книга в усьому світі сприймається як гімн материнству. Як ода найсвітлішим і піднесених почуттів.
 
Провідні актори Національного театру імені Івана Франка, Національного театру імені Лесі Українки, Нового драматичного театру на Печерську в співдружності з продюсерською компанією «Доміно-Арт» присвячують 100-річчю від дня народження Ромена Гарі сценічну версію його видатного роману.
 
Кращим даром, який тільки міг принести син на могилу матері, назвали критики роман Ромена Гарі «Обіцянка на світанку».
 
Спектакль заснований на автобіографічній книзі Ромена Гарі. Слідуючи за головним героєм, глядач перенесеться з Росії в Польщу, звідти до Франції, Англії та Африку. Ромен Гарі дивно зворушливий і сумний, але разом з тим він від початку і до кінця пронизаний гумором і оптимізмом. Вражають сильна віра в людину, в торжество любові, краси, мистецтва, гуманізму і справедливості.
 
«Обіцянка на світанку» - приголомшливий гімн любові: материнської любові, любові синів ... Романтик нашого часу, Олексій Богданович передав всі почуття, який колись переживав сам автор, став справжнім люблячим сином. Всеохоплююча, безумовна, наївна, мужня і відчайдушна любов і незнищенна віра в сина дозволили літньої жінки розгледіти в хлопчиськові з глухого містечка майбутню знаменитість. І нехай весь світ в особі всюдисущих сусідів і ринкових торговців сміється над ними!
 
В ролях: - Олексій Богданович, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Надія Кондратовська, Заслужена артистка України, Владислав Мамчур, Микита Черепахін
Інсценування роману - Неда Неждана, Ірина Зільберман
Режисер-постановник - Ірина Зільберман
Музичне оформлення - Олексій Кітель
Художник Борисе Орлов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Обещание на рассвете" відбудеться 9 березня 2019, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+