У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Про що мовчать жінки"

29 червня 2021, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жінки говорять жахливо багато, але коли вони мовчать - це ще  гірше! Одне вбивство, один детектив і цілих п'ять жінок, які мешкають в одному будинку. Вони балакають цілими днями про що завгодно, окрім одного- хто з них вбивця. І саме це доведеться з'ясувати. Але спочатку треба з усіма поговорити. Таємничий англійський гумор додається. Бо без нього не розібратися.  Чекаємо на виставі!
 
Детективна  вистава
 
Куди запросити дівчину в Києві? На виставу “Про що мовчать жінки”!
 
Інтригуючий сюжет
Жіноча підступність
Несподіваний фінал
Рекомендуємо вечерю за спеціальним театральним меню.
Працюємо за діючими нормами МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Про що мовчать жінки" відбудеться 29 червня 2021, 19:00, вівторок в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+